Karta Moja Biedronka

50 zł gratis! (Bony rabatowe Biedronka 04.2018)

Biedronka przygotowała świetną promocję pod hasłem „Bony rabatowe przy zakupie artykułów przemysłowych za min. 50zł”, w której możemy zgarnąć aż 50 zł w bonach na kolejne zakupy! Sama promocja jest prosta z przejrzystymi zasadami, a jednym z wymogów jest posiadanie karty Moja Biedronka. Jak zdobyć 5 bonów po 10 złotych każdy?

Karta Moja Biedronka

Zasady promocji – bony rabatowe Biedronka

W dniach 03.04 – 04.04 zrób zakupy w postaci artykułów przemysłowych (a do takich zaliczają się produkty z rodzaju: agd, zabawki, elektronika, tekstylia – określone w regulaminie promocji jako „Produkty Promocyjne”) za minimum 50zł.

Przy kasie koniecznie pokaż swoją aktywną kartę Moja Biedronka.

Bony rabatowe Biedronka przyzna nam w postaci 5 osobnych sztuk, każdy o wartości 10 zł.

Bony te możesz wykorzystać w 5 kolejnych sobót, tj. 07.04, 14.04, 21.04, 28.04 oraz 05.05. Warunkiem uprawniającym do wykorzystania bonów są zakupy za minimum 11 zł.

O czym powinniśmy pamiętać?

Nie mamy możliwości zwrotów towarów, więc jeśli chcielibyśmy oszukać system, by kupić dany przedmiot, zgarnąć bony, a następnie wspomniany przedmiot zwrócić – to nie przejdzie. Dozwolone są wyłącznie reklamacje.

Za otrzymane bony nie kupimy alkoholu czy wyrobów tytoniowych. Również produkty do żywienia dzieci są wykluczone.

Kolejna rzecz – bony są „przypisane” do sobót, tak więc jeśli nie wykorzystamy jednego bonu w daną sobotę, to ten bon przepada.

Jak zyskać… jeszcze więcej?

Regulamin mówi jasno, że jedna karta może wziąć udział w promocji jeden raz. A co jeśli mamy w rodzinie więcej kart Moja Biedronka? Odpowiedź jest prosta – każda karta = kolejne bony promocyjne 😉

Wygląda na to, że Biedronka pod postacią tej promocji postanowiła przyciągnąć jeszcze większą ilość klientów przed niedzielami, które (tak w ramach przypomnienia) w kwietniu są dniami niehandlowymi, a opisane bony sprawią, że sieć sklepów niejako „odrobi” część strat w zyskach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *