Darmowy plecak za doładowanie

Darmowy plecak za doładowanie – promocja w Plusie

Darmowy plecak za doładowanie konta w Plusie to nowa oferta skierowana do klientów Plus Na Kartę oraz Plus Mix (jak również starszych taryf typu Simplus, Sami Swoi, 36i6, itd.). Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci jak również Ci obecni. Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać prezent?

Warunki są bardzo proste.

  1. Po pierwsze należy wysłać SMS o treści PLECAK na numer 80019.
  2. Doładować konto on-line w serwisach Plusa za minimum 50 zł. Dokładna lista miejsc gdzie można to zrobić znajduje się w §2 punkt 3 regulaminu.
  3. Otrzymany kod należy wykorzystać do 31.10.2017r. w sklepie Semi-Line – plecaki do wyboru znajdują się na stronie promocji.

Sama promocja obowiązuje od 16 sierpnia do 31 października 2017 r. lub do wyczerpania zapasów.

Darmowy plecak – a gdzie jest haczyk? 😉

Zasadniczo nie ma tutaj większych haczyków… oprócz jednego. Uczestnik promocji po zamówienia plecaka zobowiązany jest do pokrycia kosztów przesyłki. W najlepszej sytuacji są Warszawiacy, gdyż mogą odebrać plecak na miejscu, w siedzibie firmy.

Pozostałe koszty przesyłki wyglądają następująco:

  • przesyłka priorytetowa Pocztą Polską – 15,00 zł
  • firma kurierska – 20,00 zł
  • firma kurierska za pobraniem – 22,00 zł

Ceny dotyczą transportu jednej przesyłki na terenie Polski.

Czy warto?

Plus postanowił promować się również w gronie użytkowników uczących się – w tym również w gronie studentów 😉 Aczkolwiek oczywiście nie ma żadnego ograniczenia i każdy może wziąć udział w promocji.

Wg ceny na stronie sklepu wartość plecaka to 55.46 złotych, więc teoretycznie nawet z kosztami przesyłki (np. Pocztą Polską) biorąc udział w promocji wychodzimy na plus ponad 40 zł.

Czy doczekamy się odpowiedzi z podobną promocją i darmowy plecak będzie prezentem od innych operatorów sieci komórkowych? Nie wiadomo, ale jeśli tak się stanie, pewnie i na studenckiepromocje.pl zostanie to zauważone 😉 Dlatego zachęcamy do zapisania się na newsletter, którego formularz dostępny jest na stronie głównej lub do śledzenia na naszym fanpage’u na Facebooku. Zapraszamy serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *