Masz kartę MasterCard? Rusza nowy program Priceless Specials.

-Ma Pan naszą kartę?

Chyba każdy zna te słowa. Na szczęście tym razem jest bardzo prawdopodobne, że macie ją już w portfelu. Startuje nowy program lojalnościowy MasterCard Priceless Specials.

Od 1 sierpnia będą mogli skorzystać z niego wszyscy posiadacze kart MC i Maestro. Niestety program dotyczy tylko wybranych dziesięciu banków, choć mozna się spodziewać rozszerzenia tej listy.

A warto ?

Zapewne wiecie jak funkcjonuje karta Orlen Vitay. Tankujecie 20 lat, korzystacie z promocji, bierzecie hot-dogi po czym w końcu możecie zamówić wymarzony… toster (jak dopłacicie 30zł)

1260585284155

Oczywiście przesadzam, ale nie oszukujmy się. Na programach lojalnościowych ciężko jest dorobić, ale skoro już są – dlaczego nie ? Toster też się przyda.

Do brzegu

MasterCard najzwyczajniej w świecie pozazdrościł programu „Visa oferty”, więc stwierdzili że też coś wprowadzą.

Z programu będą mogli skorzystać klienci : Alior Bank oraz T-Moblie Usługi Bankowe, BOŚ Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, Noble Bank, Lion’s Bank, mBank, PKO Bank Polski oraz Raiffeisen Polbank. Jak już wspominałem – lista ta najprawdopodobniej się rozszerzy.

Punkty będą naliczane za wydawanie pieniędzy (WOW) w określonych sklepach (niewolnictwo w XXI wieku). Z każde wydane 5 zł otrzymamy od 1 do 9 pkt. Oczywiście im prezes banku wypił więcej wódki z prezesem partnera tym więcej dostaniecie punktów.

wVS26ODc5qQt_m50a582e5

Dodatkowo program ma być dopasowany do Waszych zwyczajów zakupowych.

Punkty klasycznie możecie wymienić na nagrody. Więcej informacji o programie i nagrodach znajdziecie od 1 sierpnia na stronie MasterCard w zakładce Specials.

Moja opinia:

Jeśli macie kartę MC bądź Maestro – dlaczego nie? Ja w to wchodzę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *