Szkolenia online

WIELKA obniżka ceny na kursy online – pakiet 175 kursów za 180 zł zamiast… 80 000 zł!

Tak, ten tytuł to nie żart ani pomyłka – kursy online w takiej ilości za taką cenę! :). Ogromny pakiet 175 kursów wraz z 750 godzinami nauki, z dożywotnim dostępem przeceniony na $49 (około 180 zł) zamiast $22 375.00 (około 80 000 zł)!

Kursy online – co znajdziemy w pakiecie?

W ramach TEGO PAKIETU znajdziemy takie kursy online jak kursy administracji, księgowości, rozwoju osobistego, rozwoju kariery, marketingu, sprzedaży, kontaktów międzyludzkich, specjalności, zachowania w pracy oraz Microsoft. A jeśli chodzi o ten ostatni to mamy na przykład zaawansowany kurs obsługi Access 2013!

Pełna lista kursów dostępna jest pod tym linkiem: https://deals.sharewareonsale.com/sales/the-complete-soft-skills-library-2/

Strona SharewareOnSale Deals przyzwyczaiła to wielu ciekawych ofert i promocji, lecz ta przebija chyba wszystkie wcześniejsze.

Jeden kurs to zazwyczaj 6-8 godzin nauki. Jego zakończenie skutkuje otrzymaniem certyfikatu zatwierdzonego przez IAOTS (International Association of Online Training Standards), więc coś, co można już wpisać do CV 😉

Dostęp do materiałów jest możliwy 24/7, przez komputer, tablet, telefon.

Wszystkie kursy dostępne są w języku angielskim. Warto się śpieszyć, gdyż promocja obowiązuje jedynie przez 2 dni – czyli do 16.08.2017!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *